بلبرینگ KG و نمونه محصولات

کمپانی بلبرینگ KG

تاریخچه بلبرینگ KG

تاریخچه کارخانه بلبرینگ KG به این صورت است که در سال 1968 انقلابی نوین شکل گرفت و از مدت ها قبل از آن رویایی بیش نبود، که در حال حاضر این رویا که به جنبشی باور نکردنی منجر شده است، به واقعیت وجودی پیوست. این واقعیت نام KG است که بر طبق باورها، ارزش ها و ایمان راسخ بنیان گذار آقای Kedar Gupta عملی شد. این فرد که تاجری با تجربه به حساب می آید این کارخانه را در کشور هند تاسیس نمود. بعد از مدتی این کارخانه که در هند بنیان گذاری شده بود، دفتر مرکزی خود را به کشور امارات انتقال داد و در سال 1997 برند خود را به تمام دنیا شناساند. در سال 2000 نخستین گواهینامه جهانی خود را کسب نمود و با کمپانی های نام آور جهان به همکاری پرداخت. کمپانی های Schaeffler و بلبرینگ HIWIN با این مساعدت ها پیشرفت چشمگیری نمودند. کمپانی های صنعتی و بازرگانی بسیاری ارائه دهنده تجهیزات و نمونه محصولات متنوع مرتبط با بلبرینگ KG می باشند. همچنین این محصولات را در طیف وسیعی و با تنوع تولیدات به طور کاملا مجاز و از مبادی رسمی وارد کرده و به صنعت داخل عرضه می کند.

 

بلبرینگ KG

کارخانه بلبرینگ KG

کمپانی KG International یک کارخانه توسعه یافته با خط مشی تولید بلبرینگ و رولبرینگ می باشد که دارای گواهینامه   ISO 9001: 2015 است. همچنین این کارخانه برای تولیدات با سطح کیفی بالا، تسهیلات مفید و مجموعه تامین کارآمد خود معروف شده است.

در عصر حاضر KG در پنج قاره و در 50 کشور دنیا در حال فعالیت است. این مارک همین طور کمپانی های تولیدی با مجوز IATF 2016 : 16949 در آسیا را بر عهده دارد و با بررسی سطح کیفی دقیق و موشکافانه، آمادگی خود را جهت جوابدهی به احتیاجات ویژه مشتریان بین المللی اعلام می کند.

دفتر مرکزی مدرن این کارخانه جهت پخش بلبرینگ KG در منطقه آزاد جبل علی دبی می باشد و به حمایت همه جانبه در سطح دنیا برای مشتریان بین المللی خود مشغول است.

بلبرینگ KG

اگر بخواهیم نمونه محصولات این شرکت را نام ببریم، بسیار بی شمار هستند. در ادامه به اشاره ای به هر یک از این محصولات می اندازیم.

بلبرینگ های خود تنظیم KG؛ بلبرینگ هایی هستند که با دقت فوق العاده ای که دارند جهت کار در ماشین آلاتی انتخاب می گردند، که احتیاج به گردش با سرعت زیاد دارند و البته کاربرد فراوانی نیز دارند. در نتیجه این بلبرینگ ها و استفاده آنها بسیار مورد اهمیت می باشد. همچنین از این بلبرینگ ها به عنوان بلبرینگ هایی با کارکرد فاقد اشکال و ایراد نام برده می شود.

نوع دیگری از بلبرینگ، بلبرینگ خنک کننده کولر خودرو KG می باشد. این بلبرینگ در دستگاه اصلی خنک کننده و قسمت مرکزی آن قرار دارد و دارای دو ردیف می باشد که در یک کمپرسور در این سیستم مرکزی قرار داده شده است.

انواع محصولات کارخانه KG

بلبرینگ خودرویی KG؛ یکی دیگر از تجهیزات و انواع محصولات کارخانه بلبرینگ KG می باشد.

این بلبرینگ ها دارای چندین مشخصه می باشند، که به آسانی، ایمنی و کاهش مصرف سوخت ماشین آلات کمک فراوانی می کنند. در نتیجه این بلبرینگ ها اهمیت فوق العاده ای که عملکرد یک بلبرینگ در انتخاب پارامترهای دقیق دارد، را به ما نشان می دهد.

KG، گزینه های متفاوتی را به ما عرضه می دارد، که در طیف وسیعی از سیستم ها کارایی دارد. آنها به طور عادی از یک رینگ درونی، یک رینگ خارجی، ساچمه و قفس نگهدارنده به وجود آمده اند.

رولبرینگ استوانه ای KG؛ از مدل های ساده این تولیدات به شمار می رود. این رولبرینگ ها برای تحمل و کشش وزن های تقریبا زیاد ساخته شده اند.

بلبرینگ های مینیاتوری KG؛ این بلبرینگ ها با ضخامت دریچه درونی پایین تر از 10 میلیمتر تحت عنوان بلبرینگ مینیاتوری دسته بندی می گردند. اینها در واقع بلبرینگ های شیار عمیق ریز هستند.

نوع دیگری از بلبرینگ کارخانه KG

نوع دیگری از این محصولات رولبرینگ های سوزنی KG هستند، این رولبرینگ ها مدل ویژه ای از بیرینگ غلتکی هستند که از غلتک های استوانه ای بلند و باریک همچون سوزن بهره برده اند.

در رولبرینگ بشکه ای KG مسیر رینگ خارجی طوری مدلسازی شده است، که نمای دایره ای آن، هماهنگ با مرکز بلبرینگ می باشد.

رولبرینگ مخروطی KG نیز از رولبرینگ های عنصر نورد می باشد که توانایی حمایت از وزن های محوری و شعاعی را دارند.

بلبرینگ کف گرد KG؛ یکی دیگر از تولیدات کارخانه بلبرینگ KG، این مدل بلبرینگ است، که از مدل بلبرینگ هایی است که به صورت چرخشی کار می کند. این نوع بلبرینگ ها و سایر بیرینگ ها، جهت پشتیبانی از وزن محوری در یک سو تولید شده اند.

بلبرینگ KG خودروییبلبرینگ KG

کارخانه بلبرینگ KG از لحاظ سطح کیفی مورد تایید است و همچنین از نظر قیمت هم بلبرینگ های به صرفه ای هستند. اکثر مشتریانی که از این نوع بلبرینگ استفاده کرده اند، از این محصولات و برند رضایت صد در صدی داشته اند و با توجه به قیمت کم آنها در مقایسه با بلبرینگ های چینی و اروپایی تمایل به انتخاب و خرید این نوع بلبرینگ داشته اند.

این نوع بلبرینگ دارای یکی از موفق ترین کمپانی های عرضه کننده بلبرینگ چینی است که با دقت به این موضوع که در بین بلبرینگ های چینی سایر کمپانی ها دارای سطح قابل قبولی از کیفیت هستند. در نتیجه بلبرینگ KG از لحاظ سطح کیفی در رده ای قابل قبول قرار دارد و از لحاظ قیمت نیز در رتبه و درجه بلبرینگ های ارزان قیمت قرار دارد.

با انتخاب این نوع بلبرینگ رضایت و اطمینان را از خرید تجهیزات مخصوص ماشین آلات ارتقاء دهید و سعی کنید از محصولات این کمپانی نهایت استفاده را نمایید. زیرا که امروزه با گسترش طیف گسترده ای از این محصولات، شناسایی محصولات خوب و اصل کمی دشوار شده است، شما با انتخاب این برند معتبر و قابل اطمینان با خاطری آسوده به انتخاب و تهیه قطعات مورد نیاز خود خواهید پرداخت.

توجه نمایید که انتخاب یک برند معتبر برای خرید بلبرینگ شما را نه تنها از خریدهای مکرر یک قطعه به دلیل بی کیفیت بودن آن محصول راحت می کند، بلکه از ریسک و آسیب های جبران ناپذیر انتخاب قطعات تقلبی و غیر اصل در ماشین آلات و خسارات بعدی دور می کند و همچنین انتخابی شایسته را برای شما رقم می زند. پس با انتخاب این برند اطمینان و اعتماد را برای خود و لحظات خود به ارمغان آورید و در زمان خود صرفه جویی نمایید.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *