بلبرینگ KG و تاریخچه آن

شرکت KG INTERNATIONAL FZCO در سال 1968 توسط آقای Kedar Gupta که در آن روز تجارت خود را در هند پایه گذاری کرده بود تاسیس شد و در سال 1988 نیز دفتر مرکزی این شرکت در امارات آغاز بکار کرد و 9 سال بعد یعنی در سال 1997 توانست برند خود را در سطح جهانی معرفی کند و بعد از 3 سال فعالیت و همکاری خود را با برندهای معتبری همچون HIWIN  در حالی آغاز کردکه موفق به دریافت اولین گواهینامه بین المللی خود شده بود و امروزه دفتر مرکزی این شرکت بواسطه شرایط خاص پشتیبانی لجستیکی در سطح جهان در منطقه آزاد جبل علی دبی واقع شده است.

امروزه شرکت KG  به لطف محصولات با کیفیت و خدمات و زنجیره تامین کارآمد، در بیش از 50 کشور جهان شناخته شده است.همچنین یکی از شرکت های پیشرو در زمینه گواهی ISO 9001 : 2008 میباشد.

کارخانه های این شرکت در آسیا با نیروی کار حرفه ای و کنترل های کیفی دقیق بطور کامل آماده  پاسخگویی به تمامی نیازهای مشتریان ر هرنقطه از جهان میباشد.

از  محصولات این شرکت میتوان به بلبرینگ های خود تنظیم، بلبرینگ کولر، بلبرینگ های خودرویی، بلبرینگ های شیار عمیق، بلبرینگ های مینیاتوری، بلبرینگ های کف گرد، رولبرینگ های استوانه ای، رولبرینگ های سوزنی، رولبرینگ های بشکه ای، رولبرینگ های مخروطی و انواع دیگر محصولات مرتبط با بلبرینگ اشاره کرد.

بلبرینگ KG